Медичні книжки

Оформимо медичну (санітарну) книжку

Допоможемо з оформленням особистої медичної (санітарної) книжки (ф. №1-ОМК)

Особиста медична книжка є обов’язковим медичним документом для працівників багатьох професій і практично кожен рано чи пізно стикається з необхідністю її оформлення. Оформлення цього документа – це насамперед медичний огляд. Проходження медичного огляду – процедура, яка по праву вважається стомлюючою і забирає масу часу і зусиль. Непоодинокі випадки, коли в процесі проходження медичного огляду виникають нові непередбачені складності, які можуть бути навіть і не пов’язані з медичною сферою. А, наприклад, ситуація коли пацієнт просто не встигає потрапити на прийом (через розтягнутий у часі прийом ”особливих” пацієнтів поза чергою або прийом літніх людей, які вимагають “довшого огляду”, ніж решта) – знайома дуже багатьом. І варіацій таких труднощів дуже багато…

Що ж робити, якщо особистого часу не вистачає, та й просто – думки про майбутній затяжний і стомлюючий процес здатні зіпсувати настрій?

Відповідь і проста і очевидна. Ми можемо взяти на себе ці турботи, при чому Ваші дії спрощені до мінімуму:

Ви зв’язуєтеся з нами.

Ви отримуєте готовий документ.

Але найголовніше: доручаючи виконання завдання нам, Ви співпрацюєте з командою справжніх професіоналів, яка протягом багатьох років тримає найвищу планку як, надійність, ефективність та оперативність виконуваної роботи.

В результаті ви отримуєте абсолютно легальний та офіційний документ, який відповідає всім нормам та вимогам чинного законодавства України, підписаний та завірений офіційними печатками лікарів-практиків. Звісно ж – на офіційному бланку. Звичайно ж – прямо із клініки, яка входить до інфраструктури МОЗ України.

Наша репутація заснована на довірі тисяч клієнтів, які звернулися до нас.

Наші принципи у підході до виконання поставлених завдань залишаються незмінними :

– надійність;

– професіоналізм;

– індивідуальний підхід до кожного клієнта;

– точність та оперативність;

– ефективність та результативність.

Ми вирішимо Вашу проблему: якісно, ​​швидко та результативно.

Назва документа

Ціна (грн)

Термін виконання

Медична книжка 1-ОМК+ обхідний лист

500

1 день

*Ціни вказані у національній валюті (грн) на документи, видані у м. Києві

Якщо Ви шукали щось подібне: купити медичну книжку для роботи, оформити медкнижку для роботи і не хочете вистоювати в чергах- ми можемо запропонувати найкращий, офіційний варіант.

Залишити заявку

Залишилися питання?