Дитячі

Професійна та висококваліфікована допомога в оформленні наступних медичних довідок та документів:

– Довідка форми 063/о (Картка профілактичних щеплень). Ця довідка включає перелік всіх необхідних щеплень і містить інформацію про проведення вакцинації або ревакцинації та здійснення туберкулінових проб. В обов’язковому порядку потрібна при подачі документів для відвідування дитячого садка, школи та в багатьох інших випадках. Оформлення та отримання цієї довідки супроводжує велика кількість труднощів та проблем, з якими змушені зіткнутися батьки (відсутність необхідної вакцини, сумнівна якість вакцин, порушення умов та (або) термінів їх зберігання, відсутність з різних причин можливості дотримання графіка вакцинації тощо, трапляється навіть така ситуація, коли здоров’я дитини (згідно з оцінкою лікарів) не дозволяє провести вакцинацію, але разом з тим, ті ж лікарі продовжують наполягати на необхідності її проведення відповідно до графіка).

Вирішення подібних та багатьох інших проблемних ситуацій, пов’язаних з отриманням даної довідки Ви можете сміливо надати нам: у найкоротші терміни ми оформимо документ відповідно до Ваших побажань та вимог – коректно, офіційно та з гарантованим позитивним результатом. Будь то дотримання графіка Календаря профілактичних щеплень, або Ваш індивідуальний графік, повне заповнення всієї карти, або оформлення довідки з будь-яким окремим щепленням – Ви отримаєте ідеально оформлений і коректно складений документ, не витративши при цьому ні зусиль, ні часу, – і, що важливо, – не піддаючи свою нервову систему негативному впливу зовнішніх факторів.

 – Форма первинної облікової документації № 086-1/о (Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу та дитини дошкільного віку для вступу до ЗДО про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду. Отримання такого документа потребує обходу певних лікарів.

Отримання довідки традиційно у поліклініці вимагає чимало часу, часом навіть кілька днів чи тижнів. Ми спростимо цю процедуру до максимуму і зведемо тимчасові витрати до мінімуму, Вам потрібно лише зв’язатися з нами та оформити заявку.

 – Довідка про епідеміологічне оточення (Довідка про відсутність контактів із інфекційними хворими). Цей документ підтверджує, що людина не знаходилася в безпосередній близькості з людьми, хворими на інфекційні захворювання, протягом певного періоду часу (21 день). Вимагати таку довідку можуть будь-де, дійсною вона є протягом 3-х діб. Видається педіатром, від очікування зустрічі з яким, сидячи у черзі, ми Вас з легкістю позбавимо. Залишивши у нас заявку, і отримавши готовий документ, ви безсумнівно встигнете там, де планували встигнути.

 – Форма первинної облікової документації № 095/о (Довідка про тимчасову непрацездатність студента навчального закладу І-ІV рівнів акредитації про хворобу, карантин та інші причини відсутності дитини, яка відвідує загальноосвітній навчальний заклад, дошкільний навчальний заклад). Дана довідка заповнюється лікарем медичного закладу та пояснює причини відсутності учня у вказаний у ній проміжок часу.

Навіть якщо Ви потрапили в ситуацію, коли Вам потрібно встигнути в останній момент – з нашою допомогою Ви встигнете.

– Форма первинної облікової документації № 079/о (Медична довідка на дитину, яка від’їжджає до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (табір)). Цю довідку видає, як правило, педіатр. У ній вказуються дані про загальний стан здоров’я дитини та перенесені ним захворювання, травми, особливості його фізичного та психічного розвитку, профілактичні щеплення, відомості про виявлені алергічні реакції, а також місце навчання дитини.

Якщо у Вас і так вистачає турбот, пов’язаних зі зборами дитини для поїздки до дитячого табору, і Вам зовсім не до довідок – надайте вирішення цього питання нам, і цей пункт у списку буде виконаний максимально оперативно, та найкращим чином.

Назва документа

Ціна (грн)

Термін виконання

Довідка про хворобу

(для садочка, школи)

1 тиждень-350

2 тижні-600

1 день

Довідка про епідооточення

350

1 день

Довідка в басейн

350 

1 день

Довідка форми 086-1/о (для вступу до садка, школи від педіатра із зазначенням групи з фіз.культури)

600

1 день

Довідка 086-2/о

200

1 день

Довідка про щеплення 063/о

(для вступу до садка, школи)

1-5 років – 2500

6-14 років – 3500

 

2-3 дня

 

Довідка про проведену 1 вакцинацію (+ форма 063-2/о)

800

1 день

Складання індивідуального графіка щеплень (без придбання форми)

300

1 день

Довідка у дитячий табір 079/о

700

1 день

Висновок ЛКК про звільнення від занять з фіз.культури

На 3-6 міс – 800

 

1 день

Висновок ЛКК про звільнення від занять в басейні

На 6 міс – 600

На 1 навчальний рік – 800

1 день

Довідка від алерголога на алергічну реакцію на хлорку у басейні

450

1 день

Довідка від окуліста «для перших парт»

450

1 день

Довідка про допуск до спортивних змагань

400

1 день

Довідка про допуск до відвідування спортивних гуртків

400

1 день

Довідка 080-1/о

1850

1 день

 

Довідки для коледжу, ВНЗ

Назва документа

Ціна (грн)

Термін виконання

Довідка для вступу 086/о

600

1 день

Довідка про хворобу 095/о

1 тиждень-350

2 тижні-600

1 день

Довідка про прийом у лікаря (на 1день відсутності)

400

1 день

Довідка про проходження практики

2500

2 дні

 

Залишити заявку

Залишилися питання?